I batoh může být ‚in‘Ženy jsou krásné v každé situaci. A nerozvádějme nyní raději, v které situaci že jsou nejkrásnější; protože určitě tušíte, co by mužská polovina lidstva nejspíše odpověděla. A tato situace nemá nic společného s tím, o čem tu bude řeč dnes. Tedy s batohy.

Batohů jak známo existuje celá řada a už dávno nejsou tyto doménou jenom turistů bloumajících někde v lůnu matičky přírody, dřevorubců a jiných prostých lidí. A dnes už nejsou batohy ani záležitostí pouze školáků, studentíků a jim podobné omladiny.
růžový batoh

Dnes už jsou batohy typické nejen pro muže, ale i pro ženy. A u obou pohlaví se tyto těší své oblibě vlastně ze stejných pohnutek.

1)      Jsa na zádech uvolňují člověku obě ruce.

2)      Dá se v nich – jsou-li pochopitelně dost velké a kvalitní – pohodlně odnést daleko více věcí.

3)      Jejich nošením se na rozdíl od dejme tomu nákupních tašek neohýbá páteř nežádoucím směrem a odpadají tak (nejen) bolesti.

A pro vše zmíněné i pro to nezmíněné jsou dnes takové batohy a batůžky vhodnou alternativou k lecjaké jiné bagáži. Snadno se jimi nahradí nákupní tašky, kufry, tašky na kolečkách. A při správné volbě, co se estetických kritérií týká, i kabelky.
batoh s popruhy

Když je batoh nebo batůžek správně zvolen, je s ním i žena https://www.kartingrace.cz/krasna-v-kazde-situaci/. Nebo skoro v každé situaci; protože je nasnadě, že vzít si batoh dejme tomu na pracovní schůzku, večírek nebo jinou akci určenou pro vyšší třídu přece jenom není nejšťastnější volba.

S takovým batohem lze vyrazit beze špetky studu dejme tomu na výlet do přírody i procházku po městě. Lze s ním zajít na nákup, lze s ním chodit do školy i do práce, prostě ho lze nosit takřka kdykoliv a při jakékoliv příležitosti.

Za což nám poděkují naše záda, jež díky tomuto typu zavazadla méně trpí, poděkují nám naše ruce, jež by jinak byly třeba i až k zemi vytahané od těžkých nákupních tašek. Díky batohu máme volné ruce a můžeme tak telefonovat, gestikulovat, táhnout hned dvě vzpouzející se děti naráz. A je tolik dalších předností, jež nám batohy dopřávají!

Pokud se týká výběru vhodného batohu pro ženy, jsou dnes v módě především květinové a geometrické vzory, třeba i s bohémskými třásněmi, mezi materiály vedou elegantní kůže a koženka, ale i džínovina. A lze si je dozdobit i různými korálky či kovovými aplikacemi, to podle vlastního vkusu a zručnosti.

Ohodnoťte příspěvek